
Motors AC IE2
Motors de CA d'inducció trifàsica de la sèrie YE2 IE2-alta eficiència-
Motors AC IE2
Motors de CA d'inducció trifàsica de la sèrie YE2 IE2-alta eficiència-
Mida del marc: 63-355
Potència de sortida: 0,12-315 kW
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. és un dels principals fabricants i proveïdors de motors de CA ie2 a la Xina. Benvingut a comprar motors de corrent alterna ie2 d'alt -grau fabricats a la Xina aquí des de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i baix preu.
| Motors de CA d'inducció trifàsica de la sèrie YE2 IE2-alta eficiència- | |
| Mida del marc | 63-355 |
| Potència de sortida | 0,12-315 kW |
| Tensió nominal | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Freqüència nominal | 50 Hz, 60 Hz |
| Classe d'aïllament | F o H |
| Deure | S1 |
| Classe de protecció | Tipus totalment tancat, IP54, IP55, IP56 |
| Mètode de refredament | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Muntatge | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura ambient | -20 graus -40 graus Es poden personalitzar altres temperatures |
| Altitud | Menys o igual a 1000 m Altres altituds es poden personalitzar |
| Bobina de l'estator | Coure 100% pur per impregnació a pressió al buit (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Escalfador disponible a petició | |
| Bobina del rotor | Gàbia d'-esquirol |
| Estàndard | IEC60034, IEC Motors |
| Eff. Classe | IE2 d'alta-eficiència |
| L'eix llarg es pot personalitzar | |
Visió general del producte:
El-motor de CA asíncron trifàsic (IE2) de la sèrie YE2 s'ajusta al tercer estàndard d'eficiència (IE2) a les disposicions de GB 18613-2012, el límit d'eficiència energètica i la qualificació d'eficiència energètica dels motors asíncrons trifàsics-petits i mitjans . I la millora de l'eficiència en el seu disseny s'ajusta a les exigències de l'Estat sobre l'estalvi energètic i la reducció del consum del sector manufacturer.
Motors de la sèrie YE2 amb la dimensió de muntatge d'acord amb l'estàndard IEC60034, té bones característiques com una estructura òptima, aspecte atractiu, baix soroll, alta eficiència, classe de protecció alta i classe d'aïllament alta. Els motors de la sèrie YE2 es poden utilitzar àmpliament en diversos tipus de maquinària d'ús general com ventiladors, bombes, màquines eina, compressors, transport, etc.
Per a més dades tècniques i dimensions dels motors, poseu-vos en contacte amb nosaltres



Etiquetes populars: motors de CA ie2, fabricants de motors de CA ie2 de la Xina, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta









