
Motors marins de tres fases de la sèrie Y-H.-
Motors marins de tres fases de la sèrie Y-H.-
Certificat: Certificat Global de Classificació
Mida del marc: 80-400
Potència de sortida: 0,55-450 kW
Tensió nominal: 380 V, 440 V, un altre voltatge es pot personalitzar
Freqüència nominal: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. és un dels principals fabricants i proveïdors de motors marins trifàsics de la sèrie y-h a la Xina. Benvingut a comprar aquí des de la nostra fàbrica motors marins trifàsics de la sèrie-y-h d'alt grau-fabricats a la Xina. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i baix preu.
|
Motors marins de tres fases de la sèrie Y-H.- |
|
| Certificat | Certificat global de classificació |
| Mida del marc | 80-400 |
| Potència de sortida | 0,55-450 kW |
| Tensió nominal | 380 V, 440 V, un altre voltatge es pot personalitzar |
| Freqüència nominal | 50 Hz, 60 Hz |
| Classe d'aïllament | F ,H |
| Deure | S1, un altre deure es pot personalitzar |
| Classe de protecció | IP44, IP55, IP56, IP65, IP66 |
| Mètode de refredament | IC411, un altre mètode de refrigeració es pot personalitzar |
| Muntatge | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura ambient |
Temperatura ambient: -0 graus -45 graus |
| Altitud | 0 m |
| Bobina de l'estator | Coure 100% pur per impregnació a pressió al buit (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Escalfador disponible a petició | |
| Bobina del rotor | Gàbia d'-esquirol |
| L'eix llarg es pot personalitzar | |
Visió general del producte:
- Motor asíncron marí trifàsic de la sèrie Y-H-, apte per conduir diverses maquinàries en vaixells, com ara bombes, ventilació, separadors, maquinària hidràulica i altres equips auxiliars, té els avantatges d'una alta eficiència i un parell d'arrencada elevat, i té 11 qualificacions de certificació de classe global.
- Característica del producte:A prova d'humitat, a prova de floridura, a prova de sal-esprai, a prova de corrosió
Per a més dades tècniques i dimensions dels motors, poseu-vos en contacte amb nosaltres



Etiquetes populars: Motors marins trifàsics de la sèrie y-h-, fabricants, proveïdors, fàbrica de motors marins trifàsics de la sèrie y-h de la Xina
Motors de CA de la sèrie YG per a rodets de taula
Motor asíncron de freqüència variable de la sèrie YVF
Motors d'inducció de la sèrie YZR YZ per a grues i a...
Motors de corrent alterna-de baixa tensió de la sèri...
YGFFB265-TH Motors específics per al client per a ro...
Motors elèctrics d'eix buit vertical de la sèrie VHS
Enviar la consulta




