
Motors d'inducció de la sèrie YZR YZ per a grues i aplicacions metal·lúrgiques
Motors d'inducció de la sèrie YZR YZ per a grues i aplicacions metal·lúrgiques
Mida del marc: 112-400
Potència de sortida: 1,6-200 kW
Tensió nominal: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Freqüència nominal: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. és un dels principals fabricants i proveïdors de motors d'inducció de la sèrie yzr yz per a grues i aplicacions metal·lúrgiques a la Xina. Benvingut a comprar motors d'inducció de la sèrie yzr yz d'alt grau -per a grues i aplicacions metal·lúrgiques fabricats a la Xina aquí des de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i baix preu.
| Motors d'inducció de la sèrie YZR YZ per a grues i aplicacions metal·lúrgiques | |
| Mida del marc | 112-400 |
| Potència de sortida | 1,6-200 kW |
| Tensió nominal | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Freqüència nominal | 50 Hz, 60 Hz |
| Classe d'aïllament | F o H |
| Deure | S2, S3, S4, S5 Es poden personalitzar altres deures |
| Classe de protecció | Tipus totalment tancat, IP55 |
| Mètode de refredament | IC411, IC410, un altre mètode de refrigeració es pot personalitzar |
| Muntatge | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura ambient | -20 graus -50 graus, es poden personalitzar altres temperatures |
| Altitud | Menys o igual a 1000 m Altres altituds es poden personalitzar |
| Bobina de l'estator | Coure 100% pur per impregnació a pressió al buit (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Escalfador disponible a petició | |
| Bobina del rotor | Rotor-enrotllat, 100% coure pur |
| Estàndard | IEC60034, IEC Motors |
| L'eix llarg es pot personalitzar | |
Visió general del producte:
El motor asíncron trifàsic de rotor bobinat de la sèrie YZR i YZ per a elevació i metal·lúrgia és adequat per a l'accionament de potència de la màquina elevadora i altres equips similars, amb una gran capacitat de sobrecàrrega i resistència mecànica, i també és adequat per a -temps curt o caràcter intermitent de servei, l'equip amb arrencada, frenada i impacte freqüents i evidents.
El grau de potència i les dimensions d'instal·lació del motor estan d'acord amb la norma recomanada d'IEC 72; la correlació entre el grau de potència i les dimensions de la instal·lació és similar amb el Japó JEM1202 i Alemanya DIN42681, la majoria dels quals es poden intercanviar. El motor asíncron trifàsic del rotor bobinat de la sèrie YZR per a la metal·lúrgia i l'elevació està d'acord amb l'especificació de l'estàndard professional JB/T10105-1999 i el motor asíncron trifàsic del rotor de gàbia d'esquirol de la sèrie YZ per a la metal·lúrgia i l'elevació d'acord amb l'estàndard professional.
Per a més dades tècniques i dimensions dels motors, poseu-vos en contacte amb nosaltres





Etiquetes populars: Motors d'inducció de la sèrie yzr yz per a grues i aplicacions metal·lúrgiques, motors d'inducció de la sèrie yzr yz de la Xina per a grues i fabricants d'aplicacions metal·lúrgiques, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta









