
Motor asíncron de freqüència variable de la sèrie YVF
Motor asíncron de freqüència variable de la sèrie YVF
Mida del marc: 63-355
Potència de sortida: 0,12-315 kW
Tensió nominal: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Freqüència nominal: 0-50 Hz, 50-100 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. és un dels principals fabricants i proveïdors de motor asíncron de freqüència variable de la sèrie yvf a la Xina. Benvingut a comprar un motor asíncron de freqüència variable de la sèrie yvf d'alt -grau fabricat a la Xina aquí des de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i baix preu.
|
Motor asíncron de freqüència variable de la sèrie YVF |
|
| Mida del marc | 63-355 |
| Potència de sortida | 0,12-315 kW |
| Tensió nominal | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Freqüència nominal | 0-50 Hz, 50-100 Hz |
| Classe d'aïllament | F o H |
| Deure | S1, servei inversor, servei VFD |
| Classe de protecció | Tipus totalment tancat, IP55, IP56 |
| Mètode de refredament | IC416, força de refrigeració del ventilador |
| Muntatge | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Temperatura ambient | -20 graus -40 graus Es poden personalitzar altres temperatures |
| Altitud | Menys o igual a 1000 m Altres altituds es poden personalitzar |
| Bobina de l'estator |
Coure 100% pur per impregnació a pressió al buit (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Escalfador disponible a petició | |
| Bobina del rotor | Gàbia d'-esquirol |
| Estàndard | IE2 d'alta-eficiència |
| Eff. Classe | IE1 |
| L'eix llarg es pot personalitzar | |
Visió general del producte:
Motors d'inducció trifàsics de la sèrie YVF -(motor de freqüència variable, motor convertidor de freqüència, motor elèctric d'inducció VFD) adequats com a motor principal per a la metal·lúrgia, química, tèxtil, farmàcia, impressió, embalatge i indústria alimentària a la màquina o equip que necessita una velocitat ajustable, com ara ventilador, bomba, màquina de control numèric, centre de mecanitzat, etc.
Els motors d'inducció trifàsics de la sèrie YVF es fabriquen segons les normes ISO 9001. Els motors d'inducció trifàsics de la sèrie YVF compleixen els estàndards IEC60034 i també compleixen i superen les classificacions energètiques mínimes d'eficiència de AS/NZS 1359.5:2004
Els motors d'inducció trifàsics de la sèrie YVF -ofereixen una alta eficiència, baix nivell de soroll, baixa vibració i alts parells de bloqueig.
Per a més dades tècniques i dimensions dels motors, poseu-vos en contacte amb nosaltres



Etiquetes populars: Motor asíncron de freqüència variable de la sèrie YVF, fabricants de motors asíncrons de freqüència variable de la sèrie YVF de la Xina, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta










