
Motors elèctrics de gàbia-d'esquirol d'alta tensió de la sèrie Y YKK YKS
Motors elèctrics de gàbia-d'esquirol d'alta tensió de la sèrie Y YKK YKS
Mida del marc: 355-1120
Potència de sortida: 185-15000 kW
Tensió nominal: 3000 V - 13800V
Freqüència nominal: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co., Ltd. és un dels principals fabricants i proveïdors de motors elèctrics d'alta tensió d'esquirol-de la sèrie y ykk yks a la Xina. Benvingut a comprar motors elèctrics de gàbia d'alta tensió de la sèrie -y ykk yks d'alta tensió- fabricats a la Xina aquí des de la nostra fàbrica. Tots els productes personalitzats són d'alta qualitat i baix preu.
|
Motors elèctrics de gàbia-d'esquirol d'alta tensió de la sèrie Y YKK YKS |
|
| Mida del marc | 355-1120 |
| Potència de sortida | 185-15000 kW |
| Tensió nominal | 3000 V - 13800V |
| Freqüència nominal | 50 Hz, 60 Hz |
| Classe d'aïllament | F o H |
| Deure | S1 |
| Classe de protecció | Tipus totalment tancat, IP55, IP56 |
| Mètode de refredament | IC611, IC616, IC666, IC37A86,IC511,IC01 |
| Muntatge | B3,V1 |
| Temperatura ambient | -20 graus -40 graus, altres temperatures es poden personalitzar |
| Altitud | Inferior o igual a 1000 m Altres altituds es poden personalitzar |
| Bobina de l'estator | Coure 100% pur per impregnació a pressió al buit (VPI) |
| Termistor (PTC, PT100), Escalfador disponible a petició | |
| Tipus de rotor | Rotor d'-gàbia d'esquirol |
| Estàndard | IEC60034 |
|
Les dimensions del motor es poden personalitzar |
|
Visió general del producte:
Els motors d'inducció d'esquirol d'alta tensió de la sèrie Y,YKK,YKS -(esquirol-rotor de gàbia) compleixen els estàndards IEC 60034. Tipus de refrigeració: refrigeració per aire-aire, refrigeració per aire-aigua.
Squirrel-Cage Rotor està disponible en dues opcions perquè els usuaris puguin triar: el rotor Squirrel-Cage d'alumini fos i el Squirrel-Cage Rotor de barra de coure.
Aquest motor adopta un disseny modular, el que fa que sigui còmode d'utilitzar i mantenir. Després del disseny optimitzat de la nostra empresa, s'han millorat diversos paràmetres, com ara l'eficiència energètica del motor, i l'eficiència del motor ha arribat al nivell d'eficiència energètica IE4, proporcionant una garantia per als usuaris d'estalviar energia.
Aquest tipus de motor s'utilitza principalment per conduir equips d'ús general-com ara bombes d'aigua i ventiladors.
Per a més dades tècniques i dimensions dels motors, poseu-vos en contacte amb nosaltres


Etiquetes populars: y ykk yks series d'alta tensió d'esquirol-motors elèctrics de gàbia, Xina y ykk yks series d'alta tensió d'esquirol-fabricants de motors elèctrics de gàbia, proveïdors, fàbrica
Motor asíncron de freqüència variable de la sèrie YVF
Motors de corrent alterna-de baixa tensió de la sèri...
Reductor d'engranatges de la sèrie CJ
La sèrie ZFQZ sovint arrenquen i frenen motors de co...
Motorreductors-helicoïdals de la sèrie K
Motors asíncrons de gàbia d'esquirol d'alta tensió d...
Enviar la consulta





